Etiket arşivi istanbul oto anahtar

Mercedes Yedek ve Kayıp Oto Anahtar Yapımı

Kuş oto anahtar profesyonel olarak Mercedes yedek ve kayıp anahtar yapımı oto çilingir hizmeti vermektedir. İstanbul genelinde hizmet veren firmamızda Tüm marka ve model araçların yedek anahtarları garantili olarak yapılmaktadır. Sizinde Megane 4 Anahtarına ihtiyacınız varsa 0534 884 46 50 Numralı Telefonumuzu Arayabilir yada whatsapp üzerinden İletişime Geçeilirsiniz.

Anahtarlarınızın Tümünü Kayıp Etmiş Olsanız dahi Aracınızın Anahtarını Aracınızın Bulunduğu Konum’da Yapıp Teslim Ediyoruz. Aracınızın Yetkili Servis,’nin 25-30 Gün Sürer Diye Söylediği Anahtarınızı Aynı Gün İçerisin’de Teslim Ediyor,Aracinizin Kayıp Olan Anahtarlarını Araçınızın Hafızasından Siliyoruz Böylelikle Kayıp Olan Anahtarınız Kötü Niyetli Kişilerin Eline Geçmiş ise dahi Aracınızı Çalıştıramıyorlar.

Renault Megane 4 Anahtarı | Yedek ve Kayıp Anahtar Yapımı

Kuş oto anahtar profesyonel olarak Renault Megane 4 yedek ve kayıp anahtar yapımı oto çilingir hizmeti vermektedir. İstanbul genelinde hizmet veren firmamızda Tüm marka ve model araçların yedek anahtarları garantili olarak yapılmaktadır. Sizinde Megane 4 Anahtarına ihtiyacınız varsa 0534 884 46 50 Numaralı Telefonumuzu Arayabilir yada WhatsApp üzerinden İletişime Geçebilirsiniz.

Anahtarlarınızın Tümünü Kayıp Etmiş Olsanız dahi Renault Megane 4 Anahtarını Aracınızın Bulunduğu Konum’da Yapıp Teslim Ediyoruz. Aracınızın Yetkili Servis,’nin 25-30 Gün Sürer Diye Söylediği Anahtarınızı Aynı Gün İçerisin’de Teslim Ediyor,Aracinizin Kayıp Olan Anahtarlarını Araçınızın Hafızasından Siliyoruz Böylelikle Kayıp Olan Anahtarınız Kötü Niyetli Kişilerin Eline Geçmiş ise dahi Aracınızı Çalıştıramıyorlar.

Oto Anahtar – Kayıp ve Yedek Anahtar Çözümleri Oto Çilingir|

KAYIP YEDEK OTO ANAHTARI OTO ÇİLİNGİR

Kuş Oto Anahtar Profesyonel Olarak  Oto Anahtarı Yedekleme Kayıp Anahtar ve Oto Çilingir Hizmeti Vermektedir.  İstanbul Genelinde Hizmet Veren Firmamızda Tüm Marka ve Model Araçların Yedek Anahtarları Garantili Olarak Yapılmakta Olup Kumandalı/Kumandasız Yedek Anahtar Kopyalama Hizmeti Verilmekte TEK ANAHTAR RİSK TAŞIR Anahtarınızı Yedekleyin Ve Anahtarınızı Tamamen Kayıp Etme Riskini Ortadan Kaldırın.

KONTAK ARIZALARI

Bazı Araç Markaların’da Sürekli Olarak Görülen Arızalar Mevcuttur Anahtarım Arabamı Çalıştırmıyor, Anahtarım Arabamı Stop Etmiyor, Anahtarım Kontaktan Çıkmıyor,Anahtarım Boşa Dönüyor Gibi Sorunlarınız İçin Firmamız’da Aracınızın Marka Ve Modeli Farketmeksizin Kontak Sorunlarınız Garantili Olarak Giderilmektedir.

KUMANDA ARIZALARI

Aracınızın Kumandasında Kullanımdan Veya Deformasyondan Oluşan Buton Arızaları Anahtarın Arabayı Çalıştırmaması Suya Düşürme Gibi Sorunlarınız da Tüm İmkan Ve Olanaklarımızla Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Firmamız Sizlere Her Marka Ve Model Aracın Anahtarın Yenisini Kopyalar, Tamir Eder. Oto Anahtar Aracın Kapılarını Açar Anahtarın İçerisindeki İmmobilizer Aracı Tanıyarak Yakıt Pompasına Yakıt Gönderilmesini Sağlar. Bu Nedenle Araç Anahtarının Düzgün Muhafıza Edilmesi Oldukça Önemlidir.Her Zaman Söylediğimiz Gibi TEK ANAHTAR RİSK TAŞIR Çünkü Tek Anahtarınız Var İken Kullandığınız Anahtarınızın Arızalandığını Veya Kayıp Olduğunu Var Sayarsak Aracınızın Kapılarının Açılması Mekanik Kontak Anahtarınızın Çıkarılması Ve Aracınıza Bağlanıp Aracınızın Beynine İmmobilizer Tanıtılması Gibi İşlemler Yapılmaktadır Bu Nedenle Hem Bulunduğunuz Yerde Mağdur Kalmış Olursunuz İlave Olarak Maliyeti Sizin Açınızdan Yedek Anahtara Göre Daha Fazla Olmaktadır.Anahtarınız Varken Yedek Anahtar Yaptırır İseniz Hem Mağduriyet Yaşayıp Yolda Kalma Sorununuz Ortadan Kalmış Olur Hemde Maliyetiniz Daha Az Olur. Her Geçen Gün Gelişen Otomotiv Sektöründe Teknolojiye Uyum Sağlamaktayız. Kuş Oto Anahtar Servisimiz de Güven içerisinde Anahtarlarınızı Yaptırabilirsiniz.

Arabamın Anahtarını Kayıp Ettim

Arabamın Anahtarını Kayıp Ettim Çalınmış Olabilir’de Ne Yapmalıyım ?
Arabamın Anahtarı Arabamı Çalıştırmıyor Ne Yapmalıyım ?
Aracımın Kayıp Olan Anahtarını Yaptırmak İçin Hangi Belgeler Gerekli ?

ARABAMIN ANAHTARINI KAYIP ETTİM ÇALINMIŞ OLABİLİR’DE NE YAPMALIYIM ?

Aracınızın Anahtarını Kayıp Ettiğini Kayıp Ettiğinizde Aracınızın Markasına Ve Modeline Göre Yapılacak İşlemler Değişkenlik Göstere Bilir.

Örneğin; Fiat Marka Bir Araçta Öncelikle Aracınızın Kapıları Tarafımızca Açılır Kontak Sökülerek Anahtarınızın Mekanik Kodu Alınır Ve Aracınızın Kontağını Açacak Mekanik Anahtar Ucunuz Yapılır. Daha Sonra Güvenliğiniz İçin Aracın Hafızasından Tüm Anahtarlar Silinir Ve Aracınıza Cihazlarımız İle Bağlanarak Yeni Elektronik Anahtarınız Aracınıza Tanımlanır.

ARABAMIN ANAHTARI ARABAMI ÇALIŞTIRMIYOR NE YAPMALIYIM ?

Aracınızın Anahtarı Arabanızı Çalıştırmadığında Bunun Bir Kaç Sebebi Olabilir

Anahtarınızı Yere Düşürmüş Ve İmmobilizer Sargısı Bozulmasına Sebep Olmuş Olabilirsiniz

İkinci Olasılık Kontağınız da Veya Kontak Termiğiniz’de Bir Sorun Olabilir.

Bu Gibi Sorunlarda Araç Başında Olmadan Sorunu Bilmemiz Zor Olabilir O Nedenle Bu Gibi durumlarda Bizi Arayarak Firmamızdan Yardım Alabilisiniz.

ARACIMIN KAYIP OLAN ANAHTARINI YAPTIRMAM İÇİN HANGİ BELGELER GEREKLİ ?

Aracınızın Anahtarını Kayıp Ettiğinizde Araç Sahibinin Araç Başında Olması Araç Sahibinin Kimliği Ve Araç Ruhsatı Olması Yeterlidir,Araç Sahibi Yok İse Araç Sahibinin Vekaletnamesi Gerekmektedir Aksi Taktirde Aracınızın Anahtarı Yapılamaz.

Fıat Yedek Anahtar 7/24 Çilingir Hizmeti

Kuş Oto Anahtar Profesyonel Olarak Fıat Kumandalı/Kumandasız Yedek Anahtar Kopyalama Hizmeti Verilmekte Olup
İstanbul Genelinde Hizmet Vermekteyiz. TEK ANAHTAR RİSK TAŞIR Anahtarınızı Yedekleyin Ve Anahtarınızı Tamamen Kayıp Etme Riskini Ortadan Kaldırın

Audi Kontak Arızası 7/24 Çilingir Hizmeti

Kuş Oto Anahtar Profesyonel Olarak Audi Kontak Arızası Giderilmekte Olup Kapı Kontak Şifre Değişim İşleri Yapılmakta 7/24 Çilingir Hizmeti Vermektedir.
İstanbul Genelinde Hizmet Veren Firmamız 
Audi Kontak Arızası
işlemlerini garantili olarak yapmaktadır.

Audi Araç Modellerinde Bu Tarz Kontak Arızaları Kronik Olup İlk Evrede Anahtarınız Takılma Yaparak Dönmeye Başlayacaktır,Bu Takılmaları Ciddiye Alıp Araç Kontağınıza Müdahale Ettirmeniz Gerekir Aksi Taktirde Her Hangi Bir Konum’da Aracınız Kontak Anahtarı İle Çalışmaya Bilir Veya Stop Etmeye Bilir Böyle Bir Durumda  Kuş Oto Anahtarı Arayın Sornunuzun Çözümüne Yardımcı Olalım.

Volkswagen Kontak Arızası 7/24 Çilingir Hizmeti

Kuş Oto Anahtar Profesyonel Olarak Volkswagen Kontak Arızası Giderilmekte Olup Kapı Kontak Şifre Değişim İşleri Yapılmakta 7/24 Çilingir Hizmeti Vermektedir.
İstanbul Genelinde Hizmet Veren Firmamız 
Volkswagen Kontak Arızası 
işlemlerini garantili olarak yapmaktadır.

Volkswagen Araç Modellerinde Bu Tarz Kontak Arızaları Kronik Olup İlk Evrede Anahtarınız Takılma Yaparak Dönmeye Başlayacaktır,Bu Takılmaları Ciddiye Alıp Araç Kontağınıza Müdahale Ettirmeniz Gerekir Aksi Taktirde Her Hangi Bir Konum’da Aracınız Kontak Anahtarı İle Çalışmaya Bilir Veya Stop Etmeye Bilir Böyle Bir Durumda  Kuş Oto Anahtarı Arayın Sornunuzun Çözümüne Yardımcı Olalım.
.

Volkswagen Kayıp Anahtar 7/24 Çilingir Hizmeti

Kuş Oto Anahtar Profesyonel Olarak Volkswagen Kayıp Anahtar Ve Çilingir Hizmeti Vermektedir.
İstanbul genelinde hizmet veren firmamız 
Volkswagen Kayıp/Yedek Oto Anahtar
işlemlerini garantili olarak yapmaktadır.


Kayıp Olan Araç Anahtarlarını Yaptırabilmek İçin Gerekli Belgeler 

Araç Ruhsatı/Aracın Size Ait Olduğunu Gösteren Herhangi Bir Belge 
Araç Sahibi Nüfus Cüzdanı / Ehliyeti
Araç Sahibi Değil İse Araç Sahibinin Vekalet Namesi

Oto Anahtar,Oto Çilingir Oto Kumanda ve Anahtar Kopyalama Hizmetleri

Kuş Oto Anahtar profesyonel olarak oto anahtar kopyalama ve çilingir hizmeti vermektedir. İstanbul genelinde hizmet veren firmamız  immobilizer oto anahtar kopyalama işlemlerini garantili olarak yapmaktadır.

• 7/24 Çilingir Hizmetleri

• Kilit Sistemleri Değişimi

• Kapı Açma ve Anahtar Kopyalama

• Orjinal Araç Kumandası Yapımı

• Orjinal Araç Anahtarı Yapımı

• Yedek Araç Kumandası ve Anahtarı Yapımı

• Anahtarı Tamamen Kayıp Olan Araçlara Yerinde Müdahale İle Anahtar Yapılması (isteğinize Göre Kumandalı Yada Kumandasız)

• Yüksek Güvenlikli Araçlara Çilingir Hizmeti

• Yedek yada Tamamen Kayıp Olsada Kartlı Anahtar (Renault Megane ve Laguna) Yapımı

• Sonradan Takılan Alarmlar İçin Yedek Kumanda Yapımı

• Garaj, Kepenk ve Bariyer Kumandaları

• Elektronik Anahtar Yapımı

• Kumanda Tamiri

• Volkswagen, Renault, Honda, Opel, Peugeeot, Citroën, Fiat, Toyota, Ford, Bmw vb. araçlar için orjinal kumanda kılıfları

Kia Yedek Oto Anahtarı | Kopyalama ve Çilingir Hizmetleri

Kuş Oto Anahtar profesyonel olarak Kia oto anahtar kopyalama ve çilingir hizmeti vermektedir. İstanbul genelinde hizmet veren firmamız Kia immobilizer oto anahtar kopyalama işlemlerini garantili olarak yapmaktadır.

Kia Oto Anahtar Arızaları ve Tamiri

Zaman ile gelişen otomobil anahtarları beraberinde bazı sorunları da meydana getirmektedir. Su girmiş yada darbe almış anahtarlarınızı aracın kontağına taktığınızda, kontak dönecektir fakat motor ateşleme yapmayacaktır. Bunun sebebi ise hassas olan immobilizer anahtarların içindeki elektronik kartın yada immobilizer çipin zarar görmesidir. Firmamızda Kia oto anahtar tamiri garantili olarak yapılmaktadır.

Yıpranan buton lastikleri, kırılan kumanda kasaları, arızalanan susta mekanizmasını yenileriyle değiştiriyoruz.

Kia Oto Anahtar Kopyalama ve Kodlama

Anahtarlarınızın hepsini kaybetmiş olsanız da  Kia anahtarını araç başında yapıp teslim ediyoruz. Servislerin 15-20 gün süre verdikleri anahtarları biz aynı gün hatta bir kaç saat içinde yapıp teslim ediyoruz. Ayrıca kaybolan anahtarlarınızı aracın hafızasından silebiliyoruz. Kuş Oto Anahtar olarak Kia oto anahtar kopyalama ve kodlama hizmetleri vermekteyiz.

Kayıp Olan Araç Anahtarlarını Yaptırabilmek İçin Gerekli Belgeler 

  • Araç Ruhsatı/Aracın Size Ait Olduğunu Gösteren Herhangi Bir Belge 
  • Araç Sahibi Nüfus Cüzdanı / Ehliyeti
  • Araç Sahibi Değil İse Araç Sahibinin Vekalet Namesi
WhatsApp WhatsApp Mesaj
Henen Ara